VVSK

Veresegyházi Vívás

Vívás gyakorlási lehetőség korábban Veresegyházon vívó fiataloknak. Részletekért keressétek Szakmáry Sándort!

15 percnyi olvasnivaló

 
Ezen az oldalon gyűjtöttük össze a klub versenyzőinek kiemelkedő eredményeit. Ez egyéniben 8 közé jutást, csapatban legalább bronzérmet jelent.

1. hely 2. hely érmek

2021
Helyezés Név Verseny
7 7. hely
BOROS Aisa Lilien XIII. Veresegyház Kupa, Felnőtt "B" kategóriás Párbajtőr verseny, 2021-10-09 (Szabadidős) 
1 1. hely
NAGY Nándor XIII. Veresegyház Kupa, Felnőtt "B" kategóriás Párbajtőr verseny, 2021-10-09 (Szabadidős) 
7 7. hely
NAGY Balázs XIII. Veresegyház Kupa, Felnőtt "B" kategóriás Párbajtőr verseny, 2021-10-09 (Szabadidős) 
5 5. hely
NAGY Nándor ORV Kadet Junior Párbajtőr Válogató, Magyar Kupa 1, 2021-09-25 (Kadét) 
7 7. hely
SZAKMÁRY Sándor EUROPEAN VETERAN CIRCUIT COMPETITION, 2021-09-19 (Veterán) 
1 1. hely
Szakmáry Sándor Budapest Kupa Veterán Visszatérő Verseny, 2021-06-13 (Veterán 50+) 
2 2. hely
Veresegyház (FEHÉR Zsombor , LÁNG Marcell , NEUSPILLER Dávid ) Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-29 (Újonc) 
6 6. hely
NAGY Darinka Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-29 (Újonc) 
8 8. hely
BOROS Aisa Lilien Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-29 (Újonc) 
5 5. hely
NEUSPILLER Dávid Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-29 (Újonc) 
7 7. hely
BOROS Aisa Lilien Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-28 (Gyermek) 
8 8. hely
NAGY Darinka Utánpótlás Vidékbajnokság, 2021-05-28 (Gyermek) 
7 7. hely
NEUSPILLER Dávid OLIMPICI GP4. Csaba kupa, 2021-05-15 (Újonc) 
2020
Helyezés Név Verseny
2 2. hely
BALÁZS Bence OLIMPICI GP2. SZOLNOK KUPA – dr. vitéz Szentistvány József Emlékverseny, 2020-12-13 (Serdülő) 
5 5. hely
BALÁZS Bence Magyar Kupa 4, Kadet, Junior, 2020-12-05 (Kadét) 
7 7. hely
SZAKMÁRY Janka Magyar Kupa 3, 2020-11-14 (Kadét) 
3 3. hely
BALÁZS Bence Magyar Kupa 3, 2020-11-14 (Kadét) 
2 2. hely
BALÁZS Bence Olimpici GP1, 2020-11-08 (Serdülő) 
3 3. hely
NEUSPILLER Dávid Olimpici GP1, 2020-11-07 (Újonc) 
7 7. hely
NAGY Darinka Olimpici GP1, 2020-11-06 (Gyermek) 
8 8. hely
SCHAFER Alma Olimpici GP1, 2020-11-06 (Gyermek) 
2 2. hely
Szakmáry Sándor XII. Veresegyház Kupa, 2020-10-23 (Veterán) 
2 2. hely
VARGA-LABÓCZKI Vazul Olimpici OB, 2020-09-19 (Serdülő) 
3 3. hely
NAGY Nándor Olimpici OB, 2020-09-19 (Serdülő) 
6 6. hely
BALÁZS Bence Olimpici OB, 2020-09-19 (Serdülő) 
1 1. hely
BALÁZS Bence Olimpici OB, 2020-09-17 (Újonc) 
1 1. hely
Veresegyház (BALÁZS Bence , NAGY Nándor , VARGA-LABÓCZKI Vazul ) Vidékbajnokság, 2020-08-30 (Serdülő) 
3 3. hely
SZAKMÁRY Janka Vidékbajnokság, 2020-08-30 (Serdülő) 
1 1. hely
BALÁZS Bence Vidékbajnokság, 2020-08-30 (Serdülő) 
5 5. hely
VARGA-LABÓCZKI Vazul Vidékbajnokság, 2020-08-30 (Serdülő) 
8 8. hely
NAGY Nándor Vidékbajnokság, 2020-08-30 (Serdülő) 
1 1. hely
Veresegyház (BALÁZS Bence, NEUSPILLER Dávid, SZAJKOVITS Bence) Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Újonc) 
1 1. hely
BALÁZS Bence Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Újonc) 
5 5. hely
NEUSPILLER Dávid Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Újonc) 
6 6. hely
NAGY Darinka Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Bambi) 
2 2. hely
Veresegyház (BOROS Aisa Lilien, KRISTON Emma, NAGY Darinka) Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Bambi) 
8 8. hely
BOROS Aisa Lilien Vidékbajnokság, 2020-08-29 (Bambi) 
6 6. hely
SASVÁRI Tamás Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Törpici) 
2 2. hely
Veresegyház (BOROS Aisa Lilien, KRISTON Emma, NAGY Darinka) Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
6 6. hely
NAGY Darinka Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
2 2. hely
Veresegyház (FEHÉR Zsombor, NEUSPILLER Dávid, SZAJKOVITS Bence) Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
2 2. hely
NEUSPILLER Dávid Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
3 3. hely
SZAJKOVITS Bence Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
5 5. hely
FEHÉR Zsombor Vidékbajnokság, 2020-08-28 (Gyermek) 
5 5. hely
Szakmáry Sándor Veterán Párbajtőr Válogató, 2020.02.22 (50+) 
1 1. hely
Balázs Bence XXIII. rapir cup, Zágráb, 2020.02.15 (U-14) 
3.3. hely
Samu Laura Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.09 (B-kat. IV. korcsoport)
5.5. hely
Rabóczki Tekla Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.09 (A-kat. II. korcsoport)
1.1. hely
Kovács Réka Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.09 (B-kat. II. korcsoport)
3.3. hely
Szalkai Kinga Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.09 (B-kat. II. korcsoport)
7.7. hely
Nagy Darinka
Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.08 (A-kat. III. korcsoport)
2.2. hely
Nagy Nándor
Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.08 (A-kat. IV. korcsoport)
3.3. hely
Balázs Bence
Diákolimpia Regionális verseny 2020, 2020.02.08 (A-kat. IV. korcsoport)
1.1. hely
Balázs Bence
Olimpici GP3 2020, 2020.01.25 (Újonc)
2019
Helyezés
Név
Verseny
5.5. hely
Balázs Bence
Olimpici GP2 2019, 2019.12.15 (Serdülő)
3.3. hely
Balázs Bence
Olimpici GP2 2019, 2019.12.14 (Újonc)
3.3. hely
Szakmáry Janka IV. Dr. Pósta Sándor emlékverseny, 2019.12.08 (Serdülő)
2.2. hely
Szakmáry Sándor IV. Dr. Pósta Sándor emlékverseny, 2019.12.08 (Felnőtt)
6.6. hely
Varga-Labóczki Vazul
Olimpici GP1 2019, 2019.11.24 (Serdülő)
1.1. hely
Balázs Bence
Olimpici GP1 2019, 2019.11.23 (Újonc)
8.8. hely
Neuspiller Dávid Olimpici GP1 2019, 2019.11.22 (Gyermek)
3.3. hely
Veresegyház (Bús Dániel, Nagy Balázs, Szakmáry Sándor) Felnőtt Vidékbajnokság, 2019.11.10 (Csapat)
2.2. hely
Varga-Labóczki Vazul XI. Veresegyház Kupa, 2019.10.20 (Serdülő)
5.5. hely
Nagy Nándor XI. Veresegyház Kupa, 2019.10.20 (Serdülő)
8.8. hely
Bús Dániel XI. Veresegyház Kupa, 2019.10.19 (Felnőtt B-kat.)
3.3. hely
Veresegyház (Balázs Bence, Nagy Nándor, Szabó Vilmos, Varga-Labóczki Vazul) Olimpici OB 2019, 2019.06.17 (újonc csapat)
6.6. hely
Nagy Darinka Olimpici OB 2019, 2019.06.17 (törpici)
3.3. hely
Szabó Vilmos Olimpici OB 2019, 2019.06.16 (gyermek)
3.3. hely
Veresegyház (Fehér Zsombor, Ivántsy Dénes, Láng Marcell) Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.02 (bambi csapat)
2.2. hely
Nagy Nándor Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.02 (serdülő)
3.3. hely
Láng Marcell Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.02 (bambi)
1.1. hely
Veresegyház (Kriston Emma, Nagy Darinka, Rabóczki Tekla, Schaffer Alma) Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (törpici csapat)
3.3. hely
Nagy Darinka Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (törpici)
5.5. hely
Rabóczki Tekla Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (törpici)
1.1. hely
Veresegyház (Balázs Bence, Nagy Nándor, Szabó Vilmos, Varga-Labóczki Vazul) Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (újonc csapat)
2.2. hely
Nagy Nándor Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (újonc)
3.3. hely
Varga-Labóczki Vazul Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.01 (újonc)
2.2. hely
Veresegyház (Balázs Bence, Szabó Vilmos, Rabóczki Márton, Neuspiller Dávid) Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.06.02 (gyermek csapat)
3.3. hely
Balázs Bence Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.05.31 (gyermek)
1.1. hely
Rabóczki Tekla Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.05.31 (csibe)
3.3. hely
Sasvári Tamás Utánpótlás Vidékbajnokság 2019, 2019.05.31 (csibe)
3.3. hely
Szakmáry Sándor
Veterán OB, 2019, 2019.05.11 (veterán)
5.5. hely
Nagy Nándor
Olimpici GP5, 2019.05.11 (újonc)
5.5. hely
Balázs Bence
Olimpici GP5, 2019.05.10 (gyermek)
5.5. hely
Sinka Gáspár IX. Érd Kupa, Érd, 2019.04.06 (serdülő)
3.3. hely
Szakmáry Sándor IX. Érd Kupa, Érd, 2019.04.06 (szabadidős felnőtt)
1.1. hely
Fabriczius József Ált. Iskola (Kriston Emma, Nagy Darinka, Rabóczki Tekla, Szalkai Kinga) Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.31 (II. korcsoport, csapat)
1.1. hely
Szakmáry Sándor
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.31 (veterán, 40+)
8.8. hely
Nagy Nándor
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.31 (U17)
1.1. hely
Szakmáry Nándor
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.30 (U20)
2.2. hely
Varga-Labóczki Vazul
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.30 (U14)
7.7. hely
Nagy Nándor
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.30 (U14)
6.6. hely
Szakmáry Janka
4. Kupa grada Osijek, Eszék, 2019.03.30 (U14)
1.1. hely
Balázs Bence
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.30 (III. korcsoport)
6.6. hely
Nagy Darinka
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.30 (II. korcsoport)
2.2. hely
Kriston Patrik
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.30 (I. korcsoport)
7.7. hely
Sasvári Tamás
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.29 (B-kat, II. korcsoport)
3.3. hely
Ivántsy Ede
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.29 (B-kat, I. korcsoport)
6.6. hely
Kriston Patrik
Diákolimpia, 2019, Budapest, 2019.03.29 (B-kat, I. korcsoport)
5.5. hely
Balázs Bence
42st Challange Wratislavia, 2019.03.25 (U13)
3.3. hely
Nagy Nándor
Olimpici GP4, 2019.03.02 (újonc)
1.1. hely
Balázs Bence
Olimpici GP4, 2019.03.01 (gyermek)
1.1. hely
Balázs Bence
Budapest Párbajtőr Diákbajnokság - 2019.02.16-17, 2019.02.16 (III. korcsoport)
8.8. hely
Nagy Nándor
Budapest Párbajtőr Diákbajnokság, Budapest, 2019.02.16 (IV. korcsoport)
8.8. hely
Szakmáry Janka
Olimpici GP3, Budapest, 2019.02.03 (serdülő)
2.2. hely
Nagy Nándor
Olimpici GP3, Budapest, 2019.02.02 (újonc)
1.1. hely
Balázs Bence
Újonc férfi párbajtőr verseny, Komló, 2019.01.20 (újonc)
1.1. hely
Szakmáry Sándor
Veterán válogató, Budapest, 2019.01.12 (50+)
2018
Helyezés
Név
Verseny
3.3. hely
Nagy Darinka
Olimpici GP2, Szolnok, 2018.12.08 (Törpici)
3.3. hely
Nagy Nándor
Olimpici GP2, Szolnok, 2018.12.08 (Újonc)
6.6. hely
Balázs Bence
Olimpici GP2, Szolnok, 2018.12.07 (Gyermek)
8.8. hely
Nagy Balázs
Kadet Magyar Bajnokság, Budapest, 2018.11.24 (Kadet)
3.3. hely
Nagy Nándor
Olimpici GP1, Hajdúhadház, 2018.11.03 (Újonc)
8.8. hely
Varga-Labóczki Vazul
Olimpici GP1, Hajdúhadház, 2018.11.03 (Újonc)
1.1. hely
Balázs Bence
X. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2018.10.21 (Gyermek)
7.7. hely
Varga-Labóczki Vazul
X. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2018.10.21 (Serdülő)
3.3. hely
Szakmáry Janka
Múzeum kupa/OSC, Budapest, 2018.06.09 (Gyermek)
2.2. hely
VVSK (Balázs Bence, Rabóczki Márton, Szabó Vilmos) Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.05 (Bambi)
1.1. hely
Balázs Bence
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.05 (Bambi)
7.7. hely
Lugossy Dávid
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.05 (Törpici)
3.3. hely
VVSK (Nagy Nándor, Sinka Gáspár, Szajkovits Ádám, Varga-Labóczki Vazul) Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.05 (Újonc csapat)
6.6. hely
Sinka Gáspár
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.05 (Újonc)
1.1. hely
VVSK (Balázs Bence Nagy Nándor, Varga-Labóczki Vazul) Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Gyermek)
2.2. hely
Varga-Labóczki Vazul
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Gyermek)
5.5. hely
Nagy Nándor
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Gyermek)
7.7. hely
Balázs Bence
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Gyermek)
5.5. hely
Szajkovits Bence
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Csibe)
1.1. hely
VVSK (Kriston Emma, Nagy Darinka, Rabóczki Tekla) Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Csibe csapat)
2.2. hely
Nagy Darinka
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Csibe)
7.7. hely
Kriston Emma
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Csibe)
8.8. hely
Rabóczki Tekla
Utánpótlás vidékbajnokság, 2018, Szolnok, 2018.05.04 (Csibe)
3.3. hely
Gödöllői Török Ignác Gimnázium (Angyal Dániel, Nagy Balázs, Szabó András) Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.15 (V. korcsoport)
2.2. hely
Fabriczius József ált. isk (Nagy Nándor, Rabóczki Márton, Varga-Labóczki Vazul) Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.15 (III. korcsoport)
3.3. hely
Fabriczius József Ált. Isk.: (Kriston Emma, Nagy Darinka, Rabóczki Tekla) Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.15 (II. korcsoport)
5.5. hely
Szakmáry Nándor
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.14 (VI. korcsoport)
6.6. hely
Szabó Márton
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.14 (VI. korcsoport)
3.3. hely
Nagy Balázs
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.14 (V. korcsoport)
2.2. hely
Rabóczki Tekla
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.14 (I. korcsoport)
7.7. hely
Kriston Emma
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.13 (II. korcsoport, B-kat.)
1.1. hely
Rabóczki Tekla
Diákolimpia, 2018, Budapest, 2018.04.13 (I. korcsoport, B-kat.)
6.6. hely
Szabó Vilmos
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.25 (U12)
5.5. hely
Nagy Balázs
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.25 (U17)
7.7. hely
Nagy Nándor
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.25 (U17)
1.1. hely
Szakmáry Nándor
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U20)
3.3. hely
Nagy Balázs
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U20)
1.1. hely
Sinka Gáspár
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U14)
3.3. hely
Varga-Labóczki Vazul 3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U14)
3.3. hely
Nagy Darinka
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U10)
3.3. hely
Szajkovits Bence
3. Kupa grada Osijek, Eszék, 2018.03.24 (U10)
2.2. hely
Varga-Labóczki Vazul
Olimpici GP4, Bük, 2018. 03. 09. (gyermek)
6.6. hely
Szakmáry Sándor
Szabadidős férfi párbajtőr verseny, Szolnok, 2018. 03. 03. (felnőtt, B-kat.)
6.6. hely
Nagy Nándor
Budapest és Környéke Párbajtőr Diákbajnokság, Budapest, 2018. 01. 27. (III. korcsoport)
2.2. hely
Szakmáry Nándor
Szabadidős férfi párbajtőr verseny, Hódmezővásárhely, 2018. 01. 20. (felnőtt, B-kat.)
7.7. hely
Szakmáry Sándor
Szabadidős férfi párbajtőr verseny, Hódmezővásárhely, 2018. 01. 20. (felnőtt, B-kat.)
2017
Helyezés
Név
Verseny
3.3. hely
Varga-Labóczki Vazul Olimpici GP2., Szolnok, 2017.december 15. (gyermek)
5.5. hely
Nagy Nándor Olimpici GP1., Hajdúhadház, 2017.október 27. (gyermek)
8.8. hely
Lugossy Dávid IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 8. (törpici)
1.1. hely
Nagy Nándor IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 8. (gyermek)
3.3. hely
Varga-Labóczki Vazul IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 8. (gyermek)
7.7. hely
Balázs Bence IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 8. (gyermek)
6.6. hely
Bús Bertalan IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 8. (serdülő)
1.1. hely
Szakmáry Sándor IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 7. (veterán)
5.5. hely
Szakmáry Nándor IX. Veresegyház Kupa, Veresegyház, 2017.október 7. ("B" kat)
6.6. hely
Nagy Balázs Magyar kupa 1., Budapest, 2017.szeptember 16. (kadét)
3.3. hely
Balázs Bence Olimpici GP5, Békéscsaba, 2017.május.13 (törpici)
2.2. hely
Fabriczius József Ált. Isk.: Balázs Bence, Lugossy Dávid, Rabóczki Márton, Szajkovics Bence Diákolimpia Országos Döntő, Budapest, 2017 április 27 (II. korcsoport, csapat)
1.1. hely
Szakmáry Nándor
Diákolimpia Országos Döntő, Budapest, 2017 április 26 (V. korcsoport)
1.1. hely
Balázs Bence Diákolimpia Országos Döntő, Budapest, 2017 április 26 (II. korcsoport)
8.8. hely
Kálózi Anna
Diákolimpia Országos Döntő, Budapest, 2017 április 26 (IV. korcsoport)
3.3. hely
Nagy Darinka
Diákolimpia Országos Döntő, Budapest, 2017 április 26 (I. korcsoport)
4.4. hely
Szakmáry Nándor
VII. Hiper kupa, Budapest, 2017 április 22 (kadét)
6.6. hely
Nagy Balázs
VII. Hiper kupa, Budapest, 2017 április 22 (kadét)
6.6. hely
Balázs Bence
VII. Hiper kupa, Budapest, 2017 április 22 (törpici)
1.1. hely
Balázs Bence, Nagy Nándor, Varga-Labóczki Vazul
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 19 (bambi, csapat)
1.1. hely
Nagy Nándor
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 19 (bambi)
2.2. hely
Balázs Bence
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 19 (bambi)
5.5. hely
Varga-Labóczki Vazul
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 19 (bambi)
1.1. hely
Szakmáry Sándor
Veterán Férfi Párbajtőr Válogató, Budapest, 2017 március 18 (40+)
2.2. hely
Balázs Bence
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 18 (törpici)
3.3. hely
Kálózi Anna
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 18 (serdülő)
5.5. hely
Zsótér Lilla
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 18 (serdülő)
2.2. hely
Nagy Balázs
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 18 (serdülő)
7.7. hely
Neuspiller Dávid
Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 17 (csibe)
1.1. hely
Nagy Nándor, Sinka Gáspár, Szajkovics Ádám, Varga-Labóczki Vazul Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 17 (gyermek csapat)
3.3. hely
Varga-Labóczki Vazul Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 17 (gyermek)
5.5. hely
Nagy Nándor Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 17 (gyermek)
8.8. hely
Szakmáry Janka Utánpótlás Párbajtőr Vidékbajnokság, Szolnok, 2017 március 17 (gyermek)
6.6. hely
Balázs Bence Olimpici GP4, Bük, 2017 március 11. (törpici)
4.4. hely
Hungary (Csere Bence, Hosszú Dániel, Majnik Roland, Szakmáry Nándor) Kadet és Junior Európa-bajnokság, Plovdiv, 2017. március 3. (kadét férfi csapat)
6.6. hely
Nagy Nándor
Budapest és Környéke Párbajtőr Diákbajnokság, Budapest, 2017. 02. 25. (gyermek)
2.2. hely
Szakmáry Nándor
Kadét Magyar Bajnokság, 2017. január 28. (kadét férfi egyéni)
3.3. hely
Hungary (Csere Bence, Hosszú Dániel, Nagy Marcell, Szakmáry Nándor) Coupe du Danube, Pozsony, 2017. január 15. (kadét férfi csapat)
2016
Helyezés
Név
Verseny
1.1. hely
Szakmáry Sándor
Veterán Nemzetközi Budapest Bajnokság – 2016.11.06. (40+)
6.6. hely
Szakmáry Sándor
Felnőtt Vidékbajnokság, Szeged - 2016.10.15.
2.2. hely
Balázs Bence
VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 (törpici)
8.8. hely
Varga-Labóczki Vazul VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 (gyermek)
5.5. hely
Nagy Nándor
VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 (gyermek)
3.3. hely
Gonda Réka, Zsótér Lilla, Szigeti Szonja
VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 (serdülő csapat)
8.8. hely
Bús Dániel
VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 ("B" kat. férfi)
5.5. hely
Szakmáry Nándor
VIII. Veresegyház Kupa 2016.9.24-25 ("B" kat. férfi)
2.2. hely
Kálózi Anna
OB 2015/16 Olimpici GP, Balatonfüred- 2016.06.16-21(újonc)
3.3. hely
Nagy Balázs
Olimpici párbajtőr GP ranglista 2015/2016 (újonc)
1.1. hely
Nagy Balázs
OB 2015/16 Olimpici GP, Balatonfüred- 2016.06.16-21 (újonc)
3.3. hely
Nagy Nándor
Olimpici párbajtőr GP ranglista 2015/2016 (törpici)
2.2. hely
Nagy Nándor
OB 2015/16 Olimpici GP, Balatonfüred- 2016.06.16-21 (törpici)
6.6. hely
Szakmáry Nándor
Junior Férfi Párbajtőr Válogató, Budapest - 2016.06.05
2.2. hely
Szakmáry Nándor
ORV - Kadét Férfi Párbajtőr, Budapest - 2016.06.04
1.1. hely
Szakmáry Sándor
Veterán Férfi Párbajtőr Országos Bajnokság 40+, Budaörs - 2016.05.28
3.3. hely
Szakmáry Sándor
Szabadidős szezonzáró vívóverseny - 2016.05.21 (felnőtt)
2.2. hely
Nagy Nándor Olimpici párbajtőr GP5 – Békéscsaba - 2016 április 22-24. (törpici)
6.6. hely
Bánsági Barnabás
Hiper kupa - Budapest - 2016 április 17. (férfi)
7.7. hely
Szakmáry Nándor
Vívó Diákolimpia Országos Döntő -Szolnok - 2016 március 19. (VI. korcsoport)
5.5. hely
Szakmáry Nándor
Vívó Diákolimpia Országos Döntő -Szolnok - 2016 március 19. (V. korcsoport)
5.5. hely
Nagy Balázs
Vívó Diákolimpia Országos Döntő -Szolnok - 2016 március 19. (IV. korcsoport)
1.1. hely
Fabriczius József Ált. Isk.: Balázs Bence, Nagy Nándor, Rabóczki Márton, Varga-Labóczki Vazul
Vívó Diákolimpia Országos Döntő -Szolnok - 2016 március 19. (II. korcsoport, csapat)
7.7. hely
Nagy Nándor
Vívó Diákolimpia Országos Döntő -Szolnok - 2016 március 19. (II. korcsoport)
2.2. hely
Szamáry Nándor Érd kupa 2016 március 13. (Kadet férfi)
8.8. hely
Nagy Balázs
Olimpici párbajtőr GP4 – Bükfürdő Kupa / Cup, 2016 március 4–6. (újonc)
4.4. hely
Nagy Nándor
Olimpici párbajtőr GP4 – Bükfürdő Kupa / Cup, 2016 március 4–6. (törpici)
4.4. hely
Bánsági Barnabás
Békessy Béla emlékverseny - Derecske 2016 február 20. (férfi)
3.3. hely
Nagy Nándor
Budapest és környéke Diákolimpia 2016 február 20-21. (törpici)
6.6. hely
Szatmáry Janka Budapest és környéke Diákolimpia 2016 február 20-21. (törpici)
1.1. hely
Balázs Bence, Nagy Nándor, Rabóczki Márton, Varga-Labóczki Vazul
Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (törpici csapat)
8.8. hely
Rabóczki Márton Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (törpici)
4.4. hely
Varga-Labróczki Vazul Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (törpici)
2.2. hely
Nagy Nándor
Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (törpici)
8.8. hely
Zsótér Lilla
Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (újonc)
5.5. hely
Kálózi Anna
Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (újonc)
3.3. hely
Nagy Balázs Utánpótlás Vidékbajnokság 2016. február 19-21, Szolnok (újonc)
2015
Helyezés
Név
Verseny
1.1. hely
Szakmáry Sándor
Veterán Országos Bajnokság - Esztergom - 2015 december 13. (Férfi Párbajtőr 40+)
7.7. hely
Nagy Nándor Olimpici párbajtőr GP1 – 2015 november 6-8. (törpici fiú)
3.3. hely
Bús Bertalan, Nagy Balázs, Szabó András, Zsigri Botond VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (serdülő fiú csapat)
3.3. hely
Nagy Balázs VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (újonc)
7.7. hely
Horváth Nadin VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (újonc)
6.6. hely
Gonda Réka VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (újonc)
5.5. hely
Zsótér Lilla VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (újonc)
3.3. hely
Kálózi Anna VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (újonc)
7.7. hely
Rabóczki Márton
VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (törpici fiú)
5.5. hely
Varga-Labróczki Vazul VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (törpici fiú)
3.3. hely
Nagy Nándor
VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (törpici fiú)
8.8. hely
Farkas Luca
VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (törpici lány)
7.7. hely
Szakmáry Janka
VII. Veresegyház Kupa - Veresegyház 2015 október 24-25. (törpici lány)
1.1. hely
Nagy Balázs
Pákozdi csata emlékverseny - Székesfehérvár 2015 szeptember  26. (újonc)
3.3. hely
Szakmáry Nándor
Olimpici párbajtőr GP ranglista 2014/2015 (serdülő)
6.6. hely
Szakmáry Nándor Olimpici párbajtőr GP OB - Balatonfüred 2015 június 13-18. (serdülő)
6.6. hely
Nagy Balázs
Olimpici párbajtőr GP OB - Balatonfüred 2015 június 13-18. (gyermek)
3.3. hely
Nagy Nándor
Olimpici párbajtőr GP OB - Balatonfüred 2015 június 13-18. (törpici)
2.2. hely
Szakmáry Nándor
Olimpici párbajtőr GP5 - Békéscsaba 2015 április 24-26. (serdülő)
8.8. hely
Nagy Balázs
Olimpici párbajtőr GP5 – Békéscsaba 2015 április 24-26. (gyermek)
7.7. hely
Nagy Balázs
Olimpici párbajtőr GP4 – Bükfürdő Kupa / Cup, 2015 március 27–29. (gyermek fiú)
1.1. hely
Bánsági Barnabás, Sándor Dávid, Szakmáry Nándor, Varga Samu (BHSE) Párbajtőr Diákolimpia - Szolnok 2015. április 10-12.
V. korcsoport csapat
6.6. hely
Szakmáry Nándor
Párbajtőr Diákolimpia - Szolnok 2015. április 10-12.
V. korcsoport
6.6. hely
Bánsági Barnabás Párbajtőr Diákolimpia - Szolnok 2015. április 10-12.
V. korcsoport
2.2. hely
Nagy Balázs
Párbajtőr Diákolimpia - Szolnok 2015. április 10-12.
III. korcsoport
1.1. hely
Gödény Kornél, Sallay Zsombor, Szabó Márton, Szakmáry Nándor Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08. (serdülő, csapat)
5.5. hely
Gödény Kornél
Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08.
(serdülő)
1.1. hely
Szakmáry Nándor Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08.
(serdülő)
2.2. hely
Sallay Zsombor
Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08.
(serdülő)
5.5. hely
Nagy Balázs Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08.
(újonc fiú)
2.2. hely
Nagy Balázs Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08. (gyermek)
3.3. hely
Nagy Nándor Utánpótlás Vidékbajnokság - Szolnok 2015 március 06-08. (törpici)
6.6. hely
Szakmáry Nándor Budapest és környéke diák vívó verseny 2015 február 21-22.
(Budapest, Diadal úti Általános Iskola) IV. korcsoport
3.3. hely
Nagy Balázs Budapest és környéke diák vívó verseny 2015 február 21-22.
(Budapest, Diadal úti Általános Iskola) III. korcsoport
3.3. hely
Szakmáry Nándor Olimpici párbajtőr GP3 – Webulo Kupa / Cup, 2015 február 06–07–08. (serdülő fiú)
3.3. hely
Bánsági Barnabás
Kadet Párbajtőr Országos Bajnokság, 2015 január 03-04.
(Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok)
2014
Helyezés
Név
Verseny
8.8. hely
Szakmáry Nándor
Olimpici párbajtőr GP1 – 2014 október 31–november 2.
(serdülő fiú)
5.5. hely
Sárosdi Soma
Olimpici párbajtőr GP1 – 2014 október 31–november 2.
(újonc fiú)
1.1. hely
Nagy Boldizsár, Sallay Zsombor, Szakmáry Nándor Diákolimpia, Szolnok, 2014. március 7.
IV. korcsoportos fiú párbajtőr csapat
8.8. hely
Szakmáry Nándor
Diákolimpia, Szolnok, 2014. március 7.
IV. korcsoportos fiú párbajtőr
3.3. hely
Nagy Nándor
Diákolimpia, Szolnok, 2014. március 7.
I. korcsoportos fiú párbajtőr
6.6. hely
Szakmáry Janka
Diákolimpia, Szolnok, 2014. március 7.
I. korcsoportos lány párbajtőr
2013
Helyezés
Név
Verseny
2.2. hely
Nagy Balázs, Szabó András, Zsigri Botond
Diákolimpia, Szolnok, 2013. április 20.
II. korcsoportos fiú párbajtőr csapat

Friss hírek

Kategóriák

Rólunk

Veresi vívás